Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

Teslimat

Siparişiniz, kargoya beş (5) iş günü içerisinde teslim edilir, mücbir sebepler dahilinde bu süre aşılabilir. Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilmektedir.

İade

Siparişiniziteslim aldığınız tarihten itibaren, 7 (yedi) gün içerisinde kargo ile kargo bedelini ödeyerek tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Cayma hakkı yasal olarak bulunmayan yazılım gibi fikri ve sanatsal ürünlerin bazılarında müşteri memnuniyeti adına iade imkanları bulunmaktadır. Bu detay ilgili ürün açıklamarında yazılmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iadeedilmelidir.

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

İade etmeki stediğinizde ürünlerin orijinal kutusunda, faturanın alt kısmında bulunan “ürün iade formu”nu doldurarak faturasıyla birlikte bize gönderebilirsiniz.

Gelen ürün öncelikle Fizibil Mühendislik Yazılım tarafından incelenir. Fizibil Mühendislik Yazılım üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma,kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan on beş (15) iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Fizibil Mühendislik Yazılım’ın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-posta adresinize gönderilir.

İade Adresi:
Fizibil Mühendislik Yazılım Bilişim İnşaat 
Danışmanlık İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd Şti.
ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Görükle Mh..
Üniversite-1 Cd..  No:933/Z019
Nilüfer / Bursa