HAKKIMIZDA

Fizibil Mühendislik & Yazılım

Fizibil Mühendislik Yazılım Bilişim İnşaat Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, özel problemlere özgü butik yazılım geliştiren ve mühendislik çözümlemeleri üreten Bursa Uludağ Üniversitesi Merkezli Teknokent Yazılım firmasıdır.

Farklı mühendislik disiplinlerini bir arada kullanarak etkin çözümler üreten ve mevcut çözümlemeleri de daha ileri bir noktaya taşımayı hedefleyen firmamız; inşaat mühendisliğinden harita mühendisliğine kadar, geniş bir yelpazede proje ve hizmet sunmaktadır.

Çözümlemelerimiz yalnızca problem odaklı değildir. Sektörün geneline hitap eden yazılımların yanı sıra firmalara özgü kurumsal yazılım projeleri de geliştirebilmektedir. Geliştirme ortamlarımız belirli bir platforma ve programlama diline bağlı kalmayıp problemin çözümüne yönelik en uygun geliştirme ortamı kullanmaktadır.

Fizibil Mühendislik & Yazılım, akademik bilgi ve tecrübe ile reel sektörde yeni bir soluk, yeni bir boyut kazandırmak ve mevcut karşılan sorunları aşma için projeler üretmekte olup bu alandaki çalışmalarına da devam etmektedir.